محصولات غذایی آرامش

مجموعه محصولات غذایی آرامش با هدف کمک به حفظ سلامت جامعه از سال 1387 وارد عرصه تولید شد. حضور کارشناسان خبره در زمینه های صنعتی،غذایی و بهداشتی در این مجموعه باعث شده که علاوه بر انتخاب بهترین روشها و تجهیزات تولیدی، کیفیت مورد نظر برای حفظ و بهبود سلامت در مصرف کنندگان محصولات آرامش تضمین گردد.


درفرآیند تولید روغن به روش پرس سرد دانش روز  را با الهام از تولید سنتی بکار گرفته ایم تا با خط تولید پیشرفته محصولی مطابق با ذائقه ایرانیان تولید کنیم. تولید روغن از همان ابتدای بوجاری و پاکسازی دانه تا مرحله پایانی  بسته بندی کاملا اتوماتیک و بدون دخالت دست بوده و تمامی مراحل توسط کارشناسان خبره کنترل کیفیت با دقت مورد بازرسی قرار میگیرد.

گزیده ای از مقالات

وزن بدن يكى از مهم‏ترين معيارهاى تعيين وضعيت سلامت است. "وزن طبيعى" به محدوده‏اى از وزن اطلاق مى‏شود كه در صورت قرار داشتن در آن ، خطر بروز بيمارى‏هاى مزمن ، به پايين‏ترين ميزان مى‏رسد. اضافه وزن يا كمبود وزن ، خطر بروز مشكلات و بيمارى‏هاى مختلف را افزايش مى‏دهد. بنابراين برخوردارى از وزن طبيعى ، تأمين سلامت شما در تمامى طول زندگى را برايتان ميسر مى‏سازد.

اضافه وزن و خطرات مربوط به آن

مصرف‌ کنندگان اولیه
اولین‌بار مردم ناحیه جنوبی هند از این روغن برای طبخ غذاهایشان استفاده کردند اما این روغن در میان ژاپنی‌ها، کره‌ای‌ها و چینی‌ها نیز طرفداران فراوانی دارد به همین دلیل می‌توان آن را جزیی از آشپزی آسیای جنوب شرقی دانست.

مزیت کاهش چربی و فشارخون